Home » Kliendid ja partnerid

Kliendid ja partnerid

Agapics AS (endine Paletti) on kinketoodete müüja ja kirjastaja ning Hallmarki litsentsi esindaja Eestis, Lätis ja Leedus. Eesti turul on Agapics on kategooria turuliider. Lisaks Hallmarki disainitoodete turule toomisele teeb Agapics koostööd kohalike disainerite ja kunstnikega, et nende looming jõuaks veelgi laiema publikuni.

– Merle Peters, Agapics AS tegevjuht

Valisime oma ärianalüüsi partneriks Tarceta, kuna pakutud lahendus vastas suures osas meie vajadustele ja oli valmis koheseks kasutamiseks. Lisaks oli meile oluline, et see ei nõudnud ettevõtte poolset alginvesteeringut lahenduse väljatöötamiseks, ning et teenus on kuumaksuline.

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev perefirma, mis loodi eesmärgiga aidata inimeste silmanägemist parandada. Praeguseks tegutseb Pro Optika kümnes Eesti linnas – Tallinnas, Tartus, Põlvas, Jõgeval, Pärnus, Rakveres, Valgas, Viljandis, Jõhvis ja Võrus, kus ühtekokku on 18 kauplust. Pro Optika prillipoodides ollakse keskendunud individuaalsele ja kvaliteetsele klienditeenindusele ning seetõttu pööratakse suurt tähelepanu personalivalikule ja täienduskoolitustele, kuna optomeetria ja optika on täppistööd. Ettevõtte eesmärk on olla oma professionaalsuselt kõrgeimal tasemel ning pöörata igapäevaselt rohkem tähelepanu kõikide klientide individuaalsete vajaduste ja soovide rahuldamisele.

– Bruno Lauri, OptiPRO OÜ juhatuse liige

Valisime oma ärianalüüsi partneriks Tarceta, sest antud tööriist annab kiire ülevaate ettevõtte äritulemust mõjutanud teguritest ja võimaldab teha paremaid juhtimisotsuseid.

Elit OÜ on kogenud spetsialistide asutatud elektri- ja automaatikatarvikute müügiettevõte, mis tegeleb ärilt ärile otseturundusega nii hulgimüüja kui ka maaletoojana.

Meil on partnerid enam kui 20 riigis, vahetud kontaktid tootjate ja suurte vaheladudega ning ka suure valikuga oma ladu. Keskendume täpsele, kvaliteetsele ja kiirele logistikale, mida meile pakuvad Eesti parimad logistikafirmad. Täiendame ja uuendame pidevalt laovalikut, mille sisu ja allahindlustega saab tutvuda mugavas e-tellimiskeskkonas.

– Toomas Olev, Elit OÜ tegevjuht

Valisime oma ärianalüüsi partneriks Tarceta kuna pakutud digitaalne töölaud koondab endas kõiki vajalikke aruandeid mida vajame juhtimisotsuste tegemisel. Varasemalt kulus aruannete kokkupanemisele mitu tundi nädalas, nüüd saame igapäevaselt kõik andmed kätte ühest kohast ja ilma ajakuluta.

Puhastusimport on Sinu kindel partner heakorra küsimustes. Asjatundlik meeskond aitab õnnestuda, et saaksid hoida puhtust kergelt ja rõõmsalt. Meie laiast tootevalikust leiad kõik vajaliku siseruumide ja õuealade hoolduseks – ergonoomilised koristustarvikud, keskkonnasõbralikud puhastusained, jäätmekäitluslahendused, IoT tehnoloogiaga varustatud puhastusmasinad ning kvaliteetse ja töötajat hoidva kommunaal- ja aiatehnika. Aitame Sul teha tarku ja säästlikke valikuid!

 – Martin Lill, Puhastusimport OÜ tegevjuht

Tarceta on aidanud analüüsida erinevaid andmeid sujuvalt ja kiiresti ning säästnud meie aega. Tänu mitmekülgsetele võimalustele oleme leidnud uusi seoseid erinevate andmete vahel.

ITAK aitab inimestel elada täisväärtuslikku elu. Oleme Eesti suurim tervise- ja invaabivahendite müüja. Meie 20st poest saab osta ja laenutada terviseabivahendeid, liikumisabivahendeid, põetusabivahendeid, uriinipidamatustooteid ja olmeabivahendeid. Tootevalikust leiad ka ortoosid, taastusravi- ja treeningvahendid ning tooteid emadele ja lastele.

 – Indrek Katušin, ITAK OÜ tegevjuht

Tarceta tarkvara kasutamine aitab teha oluliselt targemaid ja paremini sihitud otsuseid. Kerge vaevaga saan ülevaate müükidest ja toodete kasumlikkusest. Lihtne on liikuda kokkuvõtvatelt andmetelt väga detailseks, et aru saada, milline toode tegelikult müüki ja kasumit mõjutab. Suur abi on ka lao ülevaadetest, et kiiresti aru saada, milliste kaubagruppide all on liiga palju käibevahendeid.

ELKE Mööbel sisustab kodusid, kontoreid ja avalikke ruume parimate tootjate mööbli, valgustite ja sisustusaksessuaaridega. Oleme kasvanud üheks suurimaks Skandinaavia ja Lääne-Euroopa disainmööbli maaletoojaks.

 – Siim Siigur, ELKE Mööbel OÜ tegevjuht

Juba mõnda aega olime silmitsi murega, et andmed on meil justkui olemas, aga neid ei ole võimalik kerge vaevaga ette võtta, hinnata ja teadmisi otsustusprotsessi kaasata. Seetõttu oli meil õnne, et leidsime Tarceta. Oleme väga rahul nende panusega andmete integreerimise osas ja meie soovidega kaasa minemise eest. Eraldi tuleb rõhutada, et Olevi ettevõtlik meel aitas alguses paljud keerukana tundunud teemad kiirelt ja asjalikult ära lahendada. Tarcetas osatakse vajadused kliendi jaoks selgelt ära sõnastada ja sujuvalt ellu viia. Meile kui kliendile on oluline, et meie partner on meie küsimuste  jaoks alati olemas ja siinkohal on Tarceta tiim, eesotsas Oleviga, alati meie jaoks olemas olnud.

Softrend on põhitegevuselt mööblitootja aga ehitades üles oma kaubamärke oleme otsustanud arendada oma võimekust ka jaekaubanduses ja eksportturgudel B2B müügivõrgustiku ehitamises. Seega on meil üsna väikese ettevõtete grupi sees 3 erinevat ärifookust ja kümneid erinevaid turge.

 – Joonatan Vinkel, Softrend Group OÜ tegevjuht

Meil oli väga suur väljakutse olla kursis igapäevase olukorraga, otsides erinevatest kasutusel olnud programmidest andmeid ja üritades neid kuidagi omavahel kõrvutada, et tekiks mingigi terviklikum ülevaade. Tarceta võimaldab ühest kohast näha igapäevaselt olukorda väga mitme meile huvitava mõõdiku järgi. Erinevaid numbreid lihtsa vaevaga omavahel seostades saab indikatsiooni mingite olukordade kohta millele siis juba täpsemalt oma tähelepanu suunata.

Farron Tehnika OÜ, ametlik STIHL kaubamärgi maaleooja Eestis

Farron Tehnika OÜ on keskendunud  STIHL kaubamärgi esindamisele läbi müügivõrgustiku arendamise ja jätkusuutlikkuse tagamise Eesti turul. Ettevõtte eesmärgiks on tagada oma müügivõrgustikus kaubavarude olemasolu ning võimaldada kõrgetasemelist järelteenindust STIHL’i klientidele.

– Airon Põlda, Farron Tehnika OÜ tegevjuht 

Valisime Tarceta, et täiendada ettevõttes kasutuses olevat Directo äritarkvara ärianalüütika võimalustega. Meil oli varasemast positiivne koostöökogemus Egon Leegoga mis sisendas usku, et Directo ja Tarceta vahelise liidestuse osas leitakse toimivad lahendused. Tarceta võimaldab tuua andmeid lisaks Directole ka Magentost ühte keskkonda kokku mis annab meie töötajatele võimaluse kiireks aruandluseks. Tarcetast saadav info on ülevaatlik ja tänu sellele on võimalik teha paremaid otsuseid.

Soovid ka enda ettevõtet näha selles reas? Võta meiega ühendust ja telli demo!

Directo on veebipõhine äritarkvara terviklahendus, milles on ühendatud kõik võimalused edukaks äritegevuseks. Mitmekülgse ja paindliku tarkvarana on Directo õige valik nii alustavale väike- kui juba staažikale suurettevõttele. Ettevõtete jaoks on Directo esmaklassiline töövahend, sest kogu firma tööprotsess (müük, finants, ladu, projektijuhtimine, palk jne) on ühes programmis ning võtmeisikud on igal ajal asukohast olenemata varustatud reaalajas andmetega.

Directo majandustarkvaral on olemas standardintegratsioon Tarceta-ga, et andmevahetuse käivitamine oleks kiire ja lihtne.

BALANSS+ tarkvara sisaldab müügisüsteemi, ostusid, finantsaruandeid, palga-, personaliarvestust, e-andmevahetust partner-firmadega jpm. Kasutajateks on suured ja väikesed hulgikaubandusfirmad, jaekauplused, autofirmad, tootmisettevõtted. BALANSS+ müügisüsteem on tarkvara süda, mis haldab klientide tellimusi pakkumisest nõuete arvestuseni, vormistab kauba lähetused laost, kauplustele kassamüügi-moodul. Müügihindu ja allahindlusi pakub süsteem kliendi, kliendikaardi, toote, tootegrupi, müügikoguse, kuupäeva, kellaaja, nädalapäeva alusel. Ost-Müük, Ladu, Kaupluse kassa, Hinnakujundus, Kliendikaart. Moodulite andmetest tehakse automaatkanded finantsmoodulisse, hetkeseisuga aruanded on alati olemas.

Tahad Tarceta võimalusi soovitada ka oma klientidele? Võta meiega ühendust!